Podsumowanie zbiórki dla Leny Cholewy

24.06.2015

31 maja zakończyła się zbiórka publiczna prowadzona przez Stowarzyszenie Moto-Łaje Motocykliści Dzieciom na rzecz Leny Cholewy. Podczas zbiórki publicznej zebrano kwotę 59790,99 zł + odsetki 98,04 zł.  

 

Pieniądze były gromadzone w czasie imprez organizowanych przez stowarzyszenie, m.in. w Stryszawie, Rabce Zdroju, Bielsku Białej i Szczyrku. Z zebranych przez stowarzyszenie funduszy rodzice Lenki wykorzystali łącznie 23769,22 zł ( 5000 zł na konsultacje lekarskie, 2718 zł na zakup wiz, 13153 zł na bilety lotnicze, 2030,63 zł na ubezpieczenie, 842,59 zł na lekarstwa. 25 zł to prowizja pobrana przez bank). Pozostałe pieniądze w kwocie 36119,81 zł zostały zgodnie z życzeniem państwa Cholewów przelane na konto fundacji Caritas.

„Członkowie Stowarzyszenia Moto-Łaje bardzo zaangażowali się w zbiórkę dla małej Lenki. Zależy nam wszystkim, żeby nasza podopieczna stanęła na własnych nóżkach. Najwięcej pieniędzy zebraliśmy podczas imprezy organizowanej w Stryszawie, bo ponad 40 tys. zł. Ten sukces zawdzięczamy także instytucjom, którym chcielibyśmy podziękować: Urzędowi Gminy w Stryszawie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Stryszawie, Kole Gospodyń „Siedlisko” w Stryszawie Górnej,  Kole Gospodyń w Lachowicach, OSP Stryszawa,  firmom „Drewnoland” i „Góral”. Dziękujemy również „Kurierowi Stryszawskiemu” za patronat medialny. Cieszymy się, że mogliśmy, choć w tak niewielkim stopniu, pomóc Lenie Cholewie. Trzymamy kciuki za powodzenie operacji i szybki powrót do zdrowia” – mówi Zbigniew Semik, prezes stowarzyszenia.

 tl_files/zdjecia do artykulow/marzec_2015/Motolaje/motoekipa.jpg

 fot. https://www.facebook.com/lenkacholewa?fref=ts

Wróć

Dodaj komentarz