Szansa na nowy plac zabaw w Stryszawie

27.03.2015

Gmina Stryszawa przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, który jest inicjatywą społeczną tej marki mającą na celu zaangażowanie lokalnej społeczności do aktywności na rzecz swojej miejscowości. „Podwórko Nivea” Rodzinne Miejsce Zabaw odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku.

Celem konkursu jest wyłonienie spośród zgłoszonych lokalizacji 40, które otrzymały największą ilość poparcia w głosowaniu internetowym.Jedno z 40 miejsc zabaw powstać może w Gminie Stryszawa, która zgłosiła swoją lokalizację dla placu zabaw przy budynku Przedszkola Samorządowego w Stryszawie Dolnej. Nowo powstały plac zabaw zastąpiłby stary – istniejący już w tym miejscu, lecz niezaspokajający w pełni potrzeb korzystających z niego dzieci. To, czy podwórko NIVEA powstanie właśnie w Stryszawie zależy tylko i wyłącznie od mieszkańców, gdyż konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: www.nivea.pl/podworko.

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę, do której Państwa serdecznie zachęcamy! 


Udział w konkursie składa się z następujących faz: od dnia 1 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2015 r. odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów mająca na celu wyłonienie 20 Zwycięskich Lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu opublikowana zostanie przez organizatora na stronie internetowej w dniu 1 maja 2015 r. Druga tura głosowania odbędzie się w dniach od 1 maja do 31 maja 2015 r., której celem jest wyłonienie kolejnych dwudziestu Zwycięskich Lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu opublikowane zostaną 1 czerwca 2015 r. 

 

źródło: www.stryszawa.pl

Wróć

Dodaj komentarz