Zjawiskowa Panna Młoda z Makowa Podhalańskiego

01.12.2014

Kto pięknie i profesjonalnie uczesze oraz umaluje przyszłe panny młode w naszym powiecie,  aby wyglądały niepowtarzalnie, wręcz zjawiskowo?                                            

          Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Lepiej nie dokona tego nikt inny, jak mistrzynie międzynarodowych konkursów  i turniejów fryzjersko – kosmetycznych, czyli uczennice klas Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim, które kilka dni temu odniosły kolejny już sukces w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim w Żywcu.

           14 listopada 2014 r., w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu odbył się II Międzynarodowy Konkurs Fryzjerski „Wieczorowy Zawrót Głowy”.

Konkurs przebiegał w trzech konkurencjach:

 - „Zjawiskowa Panna Młoda”,

 - „Plecionka na włosach długich”,

 - „Makijaż Fantazy”.

        W konkursie wzięły udział uczennice Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim z klas II i III Technikum Usług Fryzjerskich. W konkurencji: „Zjawiskowa Panna Młoda” – Beata Chorąży, Karolina Urbańska, Weronika Żurek, Karolina Madoń.        W konkurencji: „Plecionka na włosach długich” – Anna Marszałek,.

       W kategorii „Zjawiskowa Panna Młoda” – I miejsce zdobyła Beata Chorąży z klasy III TUF B, a wyróżnienie otrzymała Karolina Urbańska z klasy II TUF.

      Fryzury oceniało specjalne jury, w skład którego weszli przedstawiciele firm fryzjerskich oraz Wicemistrzyni Polski w Upięciach. 77 uczestników wzięło udział w zaciętej rywalizacji z konkurentami z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji i Słowacji. Zdaniem jury, tegoroczny konkurs odbył się na bardzo wysokim poziomie. Cieszymy się z sukcesu naszych uczennic i kolejnego już w ich konkursowej karierze pierwszego miejsca na podium. Gratulujemy!

 

 

                                                                                                                                      M. B. 

Wróć

Dodaj komentarz